گالری عکس سگ ژرمن؛ از نژاد شپرد تا شولاین نمایشی

گالری عکس سگ ژرمن؛ از نژاد شپرد تا شولاین نمایشی

سگ ژرمن جزء سگ‌های پرطرفدار و دومین سگ محبوب بین نژاد‌های مختلف سگ است. در این مطلب می‌توانید مجموعه عکس سگ ژرمن یا ژرمن شپرد را با رنگ‌های مختلف مانند سگ ژرمن سفید، سگ ژرمن قهوه‌ای، سگ ژرمن سیاه و ... مشاهده کنید.
عکس سگ ژرمن

ستاره | سرویس سرگرمی - در بین سگ‌های قدیمی گله و مزارع از سگ ژرمن شپرد زیاد نام برده می‌شود که بعد‌ها به عنوان ملازم و همراه انسان توسعه بسیار زیادی یافت. این نژاد از سال ۱۹۱۴ از آلمان به بسیاری ازنقاط جهان انتقال یافته است. در ادامه ابتدا با ویژگی‌های سگ ژرمن بیشتر آشنا شده و سپس عکس‌های سگ ژرمن را مشاهده کنید. 


 
سگ ژرمن

ژرمن شپرد، سگی زیبا، اشرافی و باهوش است که به علت رفتار و ساختار بدنی ممتازش در بین سایر نژاد‌ها بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. ویژگی‌های خوبی مثل مهربانی سگ ژرمن شپرد باعث می‌شود که به عنوان یک سگ خانگی و همدم انسان‌ها و بچه‌ها نیز مناسب باشد. نام این نژاد به زبان آلمانی Deutscher Schäferhund است و در زبان فرانسوی به آن شیانلو می‌گویند.رنگ چشم‌ها در سگ ژرمن شپرد تیره است. سگ ژرمن دم پرپشت و بلندی دارد و دم‌های فر خورده از ارزش حیوان می‌کاهد. جدوگاه (بالای شانه‌ها) آن مرتفع‌تر از سایر نقاط بدنش است؛ ارتفاع این ناحیه در سگ‌های نر ۶۰ الی ۶۵ سانتیمتر و در سگ‌های ماده ۵۵ الی ۶۰ سانتی متر است. سینه آنها فراخ است و ارتفاع بدن به سمت عقب با شیب ملایمی کم می‌شود. طول عمر ژرمن شفرد را ۱۳ سال می‌دانند. 


 
عکس سگ ژرمن

عکس سگ ژرمن اصیل

سگ ژرمن اصیلعکس سگ ژرمن شپرد

سگ ژرمن شپردعکس سگ ژرمن دو رنگ

سگ ژرمن دو رنگعکس جفت سگ ژرمن

جفت سگ ژرمنعکس توله سگ ژرمن

توله سگ ژرمنعکس توله سگ ژرمن

توله سگ ژرمنعکس چهره سگ ژرمن

چهره سگ ژرمنعکس چهره سگ ژرمن

چهره سگ ژرمنعکس سگ ژرمن ایستاده

سگ ژرمن ایستادهعکس سگ ژرمن بامزه

سگ ژرمن بامزهعکس سگ ژرمن بامزه

سگ ژرمن بامزهعکس سگ ژرمن وحشی

سگ ژرمن وحشیعکس سگ ژرمن پشمالو

سگ ژرمن پشمالوعکس سگ ژرمن شپرد و دوبرمن ژرمن


عکس سگ ژرمن سفید

سگ ژرمن سفیدعکس چهره سگ ژرمن سفید

چهره سگ ژرمن سفیدعکس سگ ژرمن در حال بازی

سگ ژرمن در حال بازیسگ ژرمن شولاین

سگ ژرمن شولاینعکس سگ ژرمن سیاه

سگ ژرمن سیاهعکس توله سگ ژرمن سیاه

توله سگ ژرمن سیاهعکس سگ ژرمن با بچه

سگ ژرمن با بچهعکس سگ ژرمن با بچه

سگ ژرمن با بچهعکس سگ ژرمن در حال لیس زدن بچه

لیس زدن سگ ژرمنعکس توله سگ ژرمن و توله سگ سفید

توله سگ ژرمن و توله سگ سفیددر آخر
هر چند شاید سگ ژرمن یکی از بهترین‌ انواع نژاد سگ باشد، اما باید توجه داشته باشیم که نگهداری از آن برای همه مناسب نیست! ژرمن شپرد‌ها بسیار پرانرژی و عاشق ورزش هستند. در واقع، اگر نتوانید پا به پای او بدوید، خیلی زود شاهد افسردگی و پرخاشگری او خواهید بود. ژرمن‌ها پرخاشگری خود را با پارس و جویدن نشان می‌دهند که بعید می‌دانم چندان خوشایند باشد. شما نیز اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید آن را با ما به اشتراک بگذارید.