آیس پک؛ نوشیدنی محبوب بچه‌ها

آیس پک؛ نوشیدنی محبوب بچه‌ها
آیس پک همه جا طرفدار دارد و در فصول گرم سال می‌توان همه جا این خوردنی محبوب را یافت. شما می‌توانید در منزل نیز بعنوان دسر آیس پک درست کنید. آیس پک بین همه افراد محبوب است و می‌توانید مطئن باشید که دسر شما را همه با علاقه می‌خورند.

مواد اولیه:

اسمارتیز وشکلات دیکه‌ای (برای تزیین) اختیاریبستنی (مزه‌ی دلخواهتان) ۲۰۰ گرمشیر (تا جایی که بستنی یه کم نرم شود نه خیلی) ۱ قاشق سوپ خوریشکلات اب شده (برای دور ظرف) دلخواهژله آماده شده (می توامید ان را در کنار ice pack سرو کنید) اختیاریظرف مخصوص (در صورت نبود میتوان از لیوان یا چیزی شبیه آن استفاده کرد) ۱ عددنی مخصوص ice pack (اگر نی نبود میتوان از قاشق استقاده کرد) ۱ عددخامه دو قاشق غذا خوریمیوه (میتوان از تکه‌های ریز میوه مانند موز استفاده کرد) اختیاری

طرز تهیه:

ابتدا به روش بن ماری شکلات‌های مورد نظرتان را آب می‌کنید و به دور تا دور کاسه می‌چسبانید بستنی را یک تادو دقیقه می‌گذارید آب شود و شیر و خامه را با آن مخلوط می‌کنید و اگر میخواهید به آن میوه بزنید از قبل میوه‌ها را با همان یک قاشق سوپ خوری شیر و خامه مخلوط کنید و بعد بستنی را اضافه کنید و همه را در ظرف دور تادور شکلاتی بریزید و در آن نی را بزنید.

نکات:

۱- در صورت تمایل به بستنی یا روی آن عسل بزنید.

۲- می‌توانید این محصول را با هر طعمی که دوست داریید درست کنید

۳- میتوان دیزاین‌های متفاوت وحتی با شکلات سفید درست کرد.

۴-معمولا طعم‌های توت فرنگی شکلات، طالبی توت فرنگی خوشمزه ترند.

۵-می توان از شکلات‌های سسی با انواع طعم‌ها استفاده کرد.

منبع: زندگی آنلاین